Kování

26.12.2009

Aby každý uživatel  žil lépe a pohodlněji, firma použila značkové kování ROTO NT. Všechny závěrové čepy, které jsou vedeny v rovné, dokonale profilované krycí liště kování, mají dlouholetou životnost. Velký význam má rovněž nepřekonatelná forma kování na křídle okna a jeho šlechetný vzhled. Povrchovou úpravu kování ROTO NT tvoří mátově-stříbrná vrstva RotoSil, která má antikorózní vlastnosti. Kování ROTO NT nabízí rovněž možnost snadného přitlačení křídla k rámu, co umožňuje zvýšit těsnící vlastnosti okna v zimním období.

Vybavení oken je ve srovnání s ostatními okny na trhu nadstandardní.

Komfortní ovládání oken  zajišťuje integrovaný zvedák křídla, jenž napomáhá dovírání křídla do rámu vždy ve stejné výškové úrovni a zabraňuje tak známému svěšování křídla na klikové straně. Rovněž sám uživatel neudělá chybu v uvedení zavírání do výchozí polohy.

Pro firmu  je nejdůležitější bezpečí, a tak mezi nejdůležitější prvky kování patří 2 záchytné body pro vyvážení, které v zavřeném stavu zajišťuje vzájemnou vazbu mezi křídlem a rámem. K dokonalému zajištění této vazby jsou do kování integrovány speciální díly, jejichž závěrové čepy ve tvaru hříbku zajíždějí do speciálních bezpečnostních rámových uzávěrů a tím znemožní násilné uvolnění křídla z rámu.

Ke standardnímu vybavení oken patří i mikroventilace, jenž zajišťuje pravidelnou výměnu vzduchu bez projevu ochlazení v dané místnosti.

Abychom klientům zajistili jak největší komfort užívání, jsou okna  vybavena postupným výklopem, který umžňuje dát okno do polohy libovolně širokého výklopu.

Okna  jsou vybavena hliníkovými kliky značky HOPPE, která patří k předním světovým výrobcům. Tyto kliky mají dlouhou životnost a originální tvar. Dostupné jsou v několika barvách, zvláště doporučujeme barvu starého zlata a mátového stříbra.

Klika a její umístění na rámu okna je velmi citlivým místem, které je vystaveno možnosti zničení a vloupání. Proto firma  svoje okna v systémech 70 a 80 mm spieciálně vybavuje ověřenou sérií klik SECUSTIK s bezpečnostní funkcí