okna REHAU

6.10.2009

Nabídka plastových oken

Plastová okna REHAU – Euro 70 Econo


Popis:
Pohoda v teple rodinného krbu za velmi přijatelnou cenu? Žádný problém díky oknům ze systému REHAU EURO 70. Tento 5-ti komorový profil je ideální kombinací špičkové kvality, vysoce nadstandardních tepelně-izolačních vlastností a příznivé ceny. Navíc jeho příjemně zaoblené hrany a zkosení na pohledové části profilů dávají profilům moderní a líbivý vzhled. Nadprůměrná stavební hloubka 70 mm a masivní ocelové výztuhy bez sebemenších kompromisů dodávají oknům velmi dobré statické vlastnosti. Ty sice ocení především odborná část naší klientely, nicméně spolu s použitým typem kování (ROTO NT) zaručují dlouhodobě bezporuchovou funkčnost oken.

Další velmi důležité vlastnosti:
– Větrání: REHAU má ve svém programu několik řešení trvalého větrání, které zabezpečí optimální klima v obytných místnostech a zabraňuje účinně tvorbě plísní.
– Komfortní obsluha: Co do komfortu obsluhy okna vyrobená ze systému profilů REHAU EURO 70 v kombinaci se špičkovým německým kováním ROTO NT představují absolutní špičku v tom, co je dnes na našem trhu k dispozici.
– Ochrana proti vloupání: Jak okenní profily REHAU, tak i použité celoobvodové kování ROTO NT mají již integrováno velké množství bezpečnostních prvků zaručujících vysoký standard ochrany vaší domácnosti.
– Ochrana proti hluku: Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel lze dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 4 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1.
– Snadná údržba: Díky hladkému povrchu a zkosenému přesahu na okenních rámech je údržba okenních profilů REHAU snadná a jednoduchá. Dodatečně lze okna ošetřit také antistatickým přípravkem.