Vchod.dveře

28.10.2009

Vchodové dveře plastové Bruegmann ADLine +

vchodové dveře plastové

Popis:
Systém vchodových dveří Bruegmann ADLine +
Systém o stavební šířce 70 mm pro nejvyšší nároky na funkčnost a výjimečný design.

Systém vchodových dveří Bruegmann ADLine + je určen pro vstupní prostory u energeticky optimalizovaných staveb, bez ohledu na to, zda se jedná o rekonstrukci, nebo o novostavbu. Vícekomorové profily o šířce 73 mm zaručují vysokou stabilitu díky rozměrné ocelové výztuži. Tyto dveře lze také vyrobit v provedení, zařazeném do bezpečnostní třídy 3 podle DIN V ENV 1627.

Bruegmann ADLine +
Vchodové dveře z profilů Bruegmann ADLine + jsou velice stabilní, dobře tepelně a hlukově izolují, vykazují velmi dobrou těsnost a nejsou nijak náročné na údržbu. Mají moderní design, vysoce hodnotné povrchové zpracování a mnoho možností při výběru barev a dekorů. Dá se říci, že Vám splní téměř všechny Vaše představy. Systémy samozřejmě splňují také všechny ostatní požadavky: s ohledem na tepelnou izolaci a stabilitu je rozhodující vícekomorová konstrukce, do které je vloženo robustní armování. Vchodové dveře z profilových systémů Bruegmann ADLine + jsou proto schopné obstát i při velmi silném zatížení. Účinná ochrana proti vloupání je zajištěna nejenom velkým armováním, ale speciálním provedením rohových spojů, popřípadě také v kombinaci s vícebodovým zamykáním.

Do našich vchodových dveří používáme dveřní výplně : www.perito  ,   www.baupartner
Sestavte si vchodové dveře svých snů – navštivte stránky našeho  dodavatele dveřních výplní na www.perito.cz  a  www.baupartner.cz  a dejte nám vědět co se Vám líbí. My Vám vyhotovíme cenovou nabídku.