REHAU BRILLANT

28.10.2009

Plastová okna BRILLANT

Rehau Brilliant Popis:

 Okna ze systému REHAU Brillant-Design jsou určena pro klienty, kteří mají ty nejvyšší nároky. 5-ti komorový systém kombinovaný s elegantním vzhledem odráží Váš vytříbený vkus na „perfektní bydlení“. Brilantní povrchová úprava, zaoblené hrany, oblouky a zkosení na pohledových částech profilů – to vše umocnňuje moderní a líbivý vzhled. Navíc díky nezvykle široké paletě barevných odstínů lze se systémy REHAU Brillant-Design splnit nejrůznější požadavky na barevné provedení oken od klasické bílé barvy až po mnoho druhů imitací dřevěného dekoru. Stavební hloubka 70 mm a dvě těsnění garantují vynikající tepelnou izolaci a zajišťují příjemné klima v místnostech. Systémy REHAU dále pak mají ve svém programu i několik unikátních řešení trvalého větrání, jež zabezpečují optimální klima v obytných místnostech a účinně zabraňují tvorbě plísní.

 Možnosti použití:

nízkoenergetické domy a energeticky známé renovace staré zástavby

nadstandardní bytová výstavba

  • konstrukce oken a balkónových dveří
  • hlukově izolační okna pro extrémní požadavky do třídy hlukové izolace 5

 

Velmi důležité vlastnosti:

  • Komfortní obsluha: Co do komfortu obsluhy okna vyrobená ze systému profilů REHAU v kombinaci se špičkovým německým kováním ROTO NT představují absolutní špičku v tom, co je dnes na našem trhu k dispozici.
  • Ochrana proti vloupání: Jak okenní profily REHAU, tak i použité celoobvodové kování ROTO NT mají již integrováno velké množství bezpečnostních prvků zaručujících vysoký standard ochrany vaší domácnosti.
  • Ochrana proti hluku: Při použití odpovídajících zvukově izolačních skel lze dosáhnout optimálního útlumu hluku až do třídy 4 dle normy ČSN EN ISO 140-3 a ČSN EN ISO 717-1.
  • Snadná údržba: Díky hladkému povrchu a zkosenému přesahu na okenních rámech je údržba okenních profilů REHAU snadná a jednoduchá . Dodatečně lze okna ošetřit také antistatickým přípravkem.

 Ceník oken, dveří a doplňků.

Vhledem k faktu že okna jsou komoditou vyráběnou téměř výhradně na zakázku, nelze jednoduše zpracovat ceník který by reflektoval každý aspekt vaší poptávky. Obzvláště když pracujeme s minimální možnou marží a musíme vždy zohlednit každý detail dané konkrétní zakázky. Proto nás prosím kontaktujte e-mailem a nebo telefonicky.
Vaší konkrétní poptávku samozřejmě rádi co nejdříve vyhotovíme a zašleme zpět.